Emektar futbolcu Recep Çetin, Karasu Kartalları’nı ziyaret etti

Geçtiğimiz hafta “Güzel Adam” lakaplı Süreyya Soner’i ağırlayan Karasu Kartalları Derneği’ne bir ziyaret de Beşiktaş’ın emektar futbolcusu Recep Çetin’den geldi. Çetin’i Dernek Başkanı Volkan Yıldız ve yönetimi karşıladı.

Emektar futbolcu Recep Çetin, Karasu Kartalları’nı ziyaret etti


-

Karasu’da gerçekleştirilen “Karasu Yaşayan Değerleriyle Buluşuyor” programı sonrası Karasu Kartalları Derneği’ni ziyaret eden Milli futbolcu Recep Çetin, doğup büyüdüğü bir ilçede böylesi güzel bir derneğin olmasından dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti. Emektar futbolcu, dernek duvarındaki hatıra panosunu da imzaladı.

Her geçen gün, adı Beşiktaş’la özdeşleşmiş ünlü kişileri bir bir ağırlamaya devam ettiklerini söyleyen Karasu Kartalları Derneği Başkanı Volkan Yıldız, “Yaklaşık iki ay önce dernek başkanlığı görevini devraldım. Yönetim kurulumuz ve üyelerimizle uyum içerisinde çalışıyoruz. Dernek olarak birlik ve beraberliğimizi sürdürerek Beşiktaş’a gönül vermiş Karasuluları bir çatı altına toplamayı planlıyoruz” dedi.

“Bu süze zarfı içinde adı Beşiktaş ile özdeşleşen ünlü kişileri de ilçemizde, derneğimizde ağırlıyoruz” diyen Yıldız, “Geçtiğimiz hafta ‘Güzel Adam’ lakabı ile Süreyya Soner’i ağırladıktan sonra bu haftada adı Beşiktaş’ımızla özdeşleşen Milli futbolcu Recep Çetin’i konuk ettik. Derneğimizle ilgili güzel sözleri bizleri mutlu etti. Derneğimizin gurur köşesi olan anı duvarına adını yazarak imzaladı. Bizi kırmayıp derneğimizi ziyaret eden Sayın Recep Çetin’e teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2022, 09:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemil aydın
cemil aydın - 5 ay Önce

Sn dernek yöneticisi,,32 evlerde halka açık futbol sahamız yok,,,dün bir kere daha gördüm ki,futbol severler,,basketbola,voleybola yönlendiriliyor.
Top oynamak isteyenler de beton zeminde pas yapmak zorunda kalıyorlar.
Karasu 32 evlerde futbolseverler, boynu bükük,üvey evlat durumıundalar.
Koskoca tenis sahası sadece 2 kişiye ayrılmış,futbolseverlerin rahatça oynayabileceği bir saha yok,,mevcut saha ise,,hocaların para kazanma yeri olmuş.
Lütfen dernek olarak,belediyeye baskı yapın,bizehalka açık bir futbol sahası kazandırın.
Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER