Evliliğe ilk adımı attılar

Karasu Belediye Meclis Üyesi Yakup Ayar ve AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Sümeyye Filizfidanoğlu, evliliğe ilk adımı attı. Çiftin nişanı Karasu Saklıbahçe’de kalabalık bir davetli topluluğu eşliğinde gerçekleşti.

Evliliğe ilk adımı attılar

Halime ve Yusuf Filizfidanoğlu’nun kızı, AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Sümeyye Filizfidanoğlu; Ayşe ve Seyfettin Ayar’ın oğlu, Karasu Belediye Meclis Üyesi Yakup Ayar ile evliliğe ilk adımı atarak nişan yüzüklerini taktı. 11 Ağustos Cuma günü Karasu Saklıbahçe’de düzenlenen nişan cemiyetine, çiftin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Sümeyye Filizfidanoğlu ve Yakup Ayar, gece boyunca kendilerini yalnız bırakmayan davetlilerle tek tek ilgilendi. Genç çiftin aileleri de davetliler yakından ilgilenirken, çift ve yakınları gece boyunca müzik ve horon eşliğinde doyasıya eğlendi. Karasu Haberleri İnternet Medyası olarak genç çifti tebrik ediyor, birlikteliklerinin evlilik ile taçlanmasını ve mutluluklarının daim olmasını temenni ediyoruz.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2017, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER