İhsan Baba’dan vefa ziyareti

Karasu İncilli Mahallesi sakinlerinden İhsan Püskül, Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret etti. Babalar Günü dolayısıyla kendisine gönderilen çiçekten dolayı duyduğu memnuniyeti aktarmak amacıyla iadeyi ziyaret gerçekleştiren İhsan Püskül, Başkan İshak Sarı’ya teşekkürlerini iletti.

İhsan Baba’dan vefa ziyareti


-

Babalar gününde Karasu Belediyesi tarafından ilçenin en yaşlı babalarına ziyaret düzenlenerek çiçek takdim edilmiş ve ziyaret edilen kişilerin babalar günü kutlanmıştı. Bu ziyaretlerden biri de ilçenin en yaşlı vatandaşlarından İhsan Püskül’e yapıldı. Püskül, ziyarete yanıtsız kalmadı.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret eden Püskül’ün yürümekte ve konuşmakta zorluk çektiği dikkatlerden kaçmadı. Başkan Sarı, Püskül’ü kapıda ayakta karşıladı ve bir süre kendisini makamında ayakta dinledi.

İhsan Püskül’ün ziyaretinden duyduğu mutluluğu belirten Başkan İshak Sarı, “Geçtiğimiz ay Babalar Günü dolayısıyla, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’müzün belirlediği aile reislerine çiçek yollayıp hem babalar gününü tebrik ettik hem de sağlıklı ömürler diledik. İhsan amcamız da AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı aracılığı ile bizlere iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Sürpriz bir ziyaret oldu ve bizi çok duygulandırdı. İhsan amcamıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, sağlık sıhhat diliyorum” dedi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER