İki avukatın nikahını bir avukat kıydı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Kendisi gibi avukat olan Ezgi Yeşilduman ile hayatını birleştiren Başkan Süt’ün nikahını yine mesleği avukatlık olan Belediye Başkanı İshak Sarı kıydı. Törene siyasiler ve çok sayıda davetli katıldı.

Yusuf Sarı Fotoğrafçılık
İki avukatın nikahını bir avukat kıydı


-

Safiye ile Şaban Süt çiftinin oğlu CHP Karasu İlçe Başkanı ve avukat Aykut Süt, Hatice ile Bekir Ali Yeşilduman’ın kızı Sakarya Barosu avukatlarından Ezgi Yeşilduman ile hayatını birleştirdi. Kulüp Doğa Düğün ve Toplantı Salonu’nda 4 Temmuz Pazar günü düzenlenen görkemli törende çiftin nikahını Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı kıydı.

Başkan Aykut Süt’ün nikah şahitliğini CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ile Avukat Murat Tezcan yaparken Ezgi Yeşilduman’ın şahitliklerini Selin Bahsi ve Aylin Kara yaptı. Düğün töreninde sunulan dans gösterileri de büyük beğeni ile izlendi.

Süt ve Yeşilduman ailelerinin düğün törenine Engin Özkoç’un yanısıra CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, CHP’li Sakarya İlçe Başkanları, siyasi partilerin Karasu ilçe başkanları ve ilçe protokolüyle birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Biz de Karasu Haberleri İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi olarak çiftimize bir ömür boyu mutluluk, sağlık ve huzur diliyoruz.

FOTOĞRAF: YUSUF SARI FOTOĞRAFÇILIK

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2021, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER