İrem ve Tugay, mutluluğa ‘Evet’ dedi

Bir dönem Karasu Kaymakamlığı personeli olan İrem Çelik, 17 yıla sığdırdığı çocukluk aşkı Tugay Hamarat ile hayatını birleştirdi. Genç çift, düzenlenen düğün töreniyle mutlu sonsuzluğa ‘Evet’ dedi.

İrem ve Tugay, mutluluğa ‘Evet’ dedi


-

Bedriye ve Rafet Çelik’in güzeller güzeli kızı İrem Çelik ile Hatice ve Ali Osman Hamarat’ın yakışıklı oğlu Tugay Hamarat, dünya evine girdi. 30 Eylül Cuma günü düzenlenen kına gecesinde taze gelin İrem Çelik, annesinin 29 yıl önce kendi düğününde giydiği gelinliğini giydi. Güzel gelin Çelik, annesinin gelinliğiyle adeta göz kamaştırdı.

Kına gecesinin ardından 2 Eylül Pazar günü gerçekleşen düğün töreniyle genç çift, evliler kervanına katıldı. Genç çiftin ilk dansı büyük beğeniyle izlendi. Damat Tugay Hamarat’ın arkadaş gurubuyla İrem Çelik’e sundukları oyun havası, davetlilerden büyük alkış aldı.

Genç çiftin nikahını Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı kıydı. 17 yıllık birlikteliğinin sonunda İrem ve Tugay çifti, davetliler huzurunda mutlu sonsuzluğa ‘Evet’ dedi. Çiftin tören boyunca sevimli pozları dikkatlerden kaçmadı. Davetlilere tek tek teşekkür eden genç çift, onlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Biz de KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi olarak genç çifti ömür boyu mutluluk dileriz.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2022, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER