İyi ki doğdun Başkan

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, düzenlenen sürpriz ile 44. yaş gününü kutladı. Eşi Gülten Sarı tarafından organize edilen sürpriz doğum günü kutlaması, Sahil Park Kafe’de gerçekleşti. Başkan Sarı, ailesi ve sevdikleriyle yeni yaşına girmenin mutluluğunu yaşadı.

İyi ki doğdun Başkan


-

BAŞKAN SARI'YA SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ (izle):

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 44. yaşına girdi. Yeni yaşına giren Başkan Sarı’ya eşi Gülten Sarı, Sahil Park Kafe’de sürpriz doğum günü organize etti. Organizasyonda KARSAŞ Müdürü Salim Erol ve Sahil Park Kafe çalışanı Alper Bölükgiray da rol aldı.

Başkan Sarı, kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfledi. Yeni yaşına eşi Gülten Sarı, çocukları ve sevdikleriyle birlikte girmenin mutluluğunu yaşayan İshak Sarı, sürpriz doğum günü için eşi Sarı ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 16:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi Sağlam
Fevzi Sağlam - 11 ay Önce

Rabbim sağlık,sıhhat,mutluluk,huzur dolu daha nice yıllar nasip eylesin.

Harbici
Harbici - 11 ay Önce

Anlaşılıyor ki Karasu muzda gazete okunmuyor.Okunmuş olmuş olsaydı;nezaket gereğidir haber yapılmış sayın başkan veya başkası nın doğum günü az sayıda da olsa kutlama mesajı yazılır idi. Sayın Başkanımız doğum gününüz kutlu olsun.Daha nicelerine sağlık sıhhat dolu günlerde erişirsiniz inşAllah.

SIRADAKİ HABER