Karasu Halk Eğitim Merkezi eski Başmüdür Yardımcısı Ali Ateş’in torunu nişanlandı

Gülşen ve Rami Ekşioğlu çiftinin kızı Ayşenur Ekşioğlu ile Miyase ve İbrahim Bayburtlu çiftinin oğlu, Karasu Halk Eğitimi Merkezi eski Başmüdür Yardımcısı Ali Ateş’in torunu Semih Bayburtlu evlilik yolunda ilk adımı attı.

Karasu Halk Eğitim Merkezi eski Başmüdür Yardımcısı Ali Ateş’in torunu nişanlandı


-

Gülşen ve Rami Ekşioğlu çiftinin kızı Ayşenur Ekşioğlu, Miyase ve İbrahim Bayburtlu çiftinin oğlu Semih Bayburtlu, Ankara ili Mamak ilçesinde gerçekleşen muhteşem nişan töreni ile evliliğe ilk adımı attı.

Damadın dedesi Karasu Halk Eğitimi Merkezi eski Başmüdür Yardımcısı Ali Ateş Ali Ateş, Şelale Cafe- Bistro ve Kına Evi’nde gelin Ayşenur’un isteme akdini gerçekleştirdi. Ardından alkışlar eşliğinde salona giren Ayşenur ve Semih çifti davetliler önünde ilk danslarını gerçekleştirdi.

Ali Ateş, genç çiftin nişan yüzüklerini takarak hayırlı olması dileğinde bulundu. Yüzüklerin kurdele kesiminin ardından gelin, damat ve davetliler çalan müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Damadın annesi Miyase Bayburtlu ile Babası İbrahim Bayburtlu, “Evlatlarımız, bu mutlu gününe tanık olmak bizi çok duygulandırdı ve mutlu etti. İnşallah, birliktelikleri huzur içinde daim olur. Ayşenur ve Semih’in nişan törenine katılarak bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Biz de KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2022, 17:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rami eksioglu
Rami eksioglu - 1 ay Önce

Bir ömür boyu mutluluklar dilerim biricik kızım

SIRADAKİ HABER