Karasu’da bir ilke imza attılar

Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi, Yönetim Kurulu Üyesi Zehra Türkoğlu Kuba ve Ayşe Deniz ile birlikte Medya Karasu çatısı altında bir arada olan KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette çiçek takdim eden Ekşi ve beraberindekiler, başarılarının devamını diledi.

Karasu’da bir ilke imza attılar

-

Medya Karasu çatısı altında birleşen KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi ofisini ziyaret eden Türk Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi, Yönetim Kurulu Üyesi Zehra Türkoğlu Kuba ve Ayşe Deniz, ziyarette çiçek takdim ederek başarılar diledi.

Ekşi ve beraberindekileri KarasuHaberleri.com İnternet Medyası İmtiyaz Sahibi Nevtan Angün ve Öncü Karasu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ayşenur Elmacı, Haber Müdürü Esra Angün ve ofis çalışanları karşıladı.

İnternet medyası ve gazetenin ortaklığıyla Karasu’da bir ilkin gerçekleştiğini ifade eden Karasu Koordinatörü Ekşi, “Karasu basınımız, çalışmalarımızı halka duyurması ve bağışçılarımızın bağışlarının yerine ulaştığının somut göstergesi anlamında kıymet verdiğimiz kurumlardandır” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2021, 07:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER