MasterChef Sakarya, Perşembe akşamı yayında

TV8 ekranlarında beğeniyle izlenen MasterChef programının Sakarya özel bölümü fragmanı yayınlandı. Programın Sakarya çekimleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi Maltepe Park'ta yapıldı. Perşembe günü saat 20:00'da ekrana gelecek programla Sakarya'nın güzelliklerini ve lezzetlerini dünya izleyecek.

MasterChef Sakarya, Perşembe akşamı yayında


-

MASTERCHEF SAKARYA ÖZEL ÇEKİMİ (izle):

...

Ülke genelinde beğeniyle takip edilen ve TV8 ekranlarında yayınlanan yemek programı MasterChef, bu hafta Sakarya’da çekildi. Programda Sakarya’nın değerleri, kültürü ve lezzetleri de tanıtıldı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de çekimlere katılarak il hakkında bilgi verdi.

Başkan Yüce, çekim için kültürler mozaiği olan Sakarya'nın tercih edilmesi noktasında yönetim ekibine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Ayrıca, yapım ekibine şehrimizde sembol olmuş lezzetlerin tanıtımı için de bilgiler sunuldu.

Sakarya'nın ülkeye mâl olmuş isimleri Motorsport Dünya Şampiyonu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile Dünya Karate Şampiyonu Enes Erkan'ın da jüri olarak yer aldığı program bu akşam (18 Kasım Perşembe) TV8’de saat 20:00’da yayınlanacak.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER