Ömer Önder Ülkü’cü oldu

Karasulu Ömer Önder Sarıoğlu, Kocaelili Ülkü Başay ile dünya evine girdi. Genç çifti, sevenleri ve yakınları, pandemiye rağmen yalnız bırakmadı.

Ömer Önder Ülkü’cü oldu

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

Ayşe ve Enver Sarıoğlu’nun yakışıklı oğlu Ömer Önder Sarıoğlu ile Nezaket ve Hüsnü Başay’ın güzeller güzeli kızı Ülkü Başay, sonsuz mutluluğa imza attı. Taze gelin Ülkü Başay’ın kınası 3 Eylül Perşembe günü Kocaeli Gölcük’te gerçekleşti.

 

Baba evinde son gecesini geçiren Başay, damat Sarıoğlu ile 5 Eylül Cumartesi günü Gölpark Mesire Alanı’nda düzenlenen tören ile dünya evine girdi. Törende sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat edildi.

 

Genç çift, tören boyunca heyecan ve mutluluğunu gizleyemedi. Düğün töreninde bir ömre “Evet” diyen çiftin nikah şahitliğini Avukat Bekir Sarıoğlu, Kadir Sarıoğlu, Vildan Altun ile Ebrar Turan üstlendi.

 

Tören boyunca sevimli pozlarıyla dikkat çeken çift, özel günlerinden kendilerini yalnız bırakmayan dost ve yakınlarına teşekkürlerini iletti. KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu Gazetesi olarak çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

 

HABERE AiT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 22:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER