Ömürlerine yoldaş oldu

Ayşe Sevgi ve Ali Rıza Malcı’nın güzeller güzeli kızı Handan Feyza Malcı ile Tükeziban ve İhsan Aydın’ın yakışıklı oğlu Ömer Aydın, İstanbul Başakşehir’de düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi. Genç çiftin mutlu gününe sevdikleri ve yakınları da şahitlik etti.

Ömürlerine yoldaş oldu


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Esra Angün'ün haberi


Handan Feyza Malcı ile Ömer Aydın, dünya evine girdi. Mutluluğa yelken açan genç çiftin kına gecesi, Cuma günü saat 19:00’da İstanbul Esenler’de bir düğün salonunda gerçekleşti. Koronavirüs salgını nedeniyle tedbirler kapsamında gerçekleştirilen törende sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat edildi. Gelin Malcı’nın annesi Ayşe Sevgi Malcı ile vedası, duygu dolu anlara yaşattı.

 

Temassız oyunların oynandığı gecede davul eşliğinde mekana giren yakışıklı damat Ömer Aydın’ın güzeller güzeli Handan Feyza Malcı’nın karşılıklı oynanan oyunu büyük beğeniyle izlendi. Kına gecesinin ardından Pazar günü saat 16:00’da İstanbul Başakşehir’de nikah salonunda gerçekleşti. Törene genç çiftin sevenleri ve yakınları katılım sağladı.

 

Çiftin nikah töreninde gelin Malcı’nın ağabeyi Abdullah Enes Malcı ile damat Aydın’ın yakın arkadaşı Remzi Kokoz, genç çiftin nikah şahitliğini üstlendi. Heyecanını gizleyemeyen genç çift, sonsuz mutluluğa “Evet” dedi. Ardından güzel gelin Malcı’nın yakışıklı damat Aydın’ın iki defa ayağına basması, ortaya renkli görüntüler çıkardı. Törenin sonunda tek tek tebrikleri kabul eden çift, davetlilerle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 17:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kevser aydın
Kevser aydın - 2 yıl Önce

Cok beyendim cok butlu oldum

Ali rıza
Ali rıza - 2 yıl Önce

Bayıldım Emeği geçenlere teşekkür ederiz

SIRADAKİ HABER