Özel izinle yurt dışına çıkan Likos, Karasu’ya da geldi

Fransa’da yaşayan Karasulu Mustafa Likos, beş yıl yurt dışına çıkma yasağını, Trabzonspor sevdasıyla bir kereliğine kaldırttırdı. 38 yıllık şampiyonluk hasretini sonlandırmak için Trabzon’a giden Likos, Karasu’ya da gelerek Ensar Kebap ve Volkan Medya’nın konuğu oldu.

Özel izinle yurt dışına çıkan Likos, Karasu’ya da geldi


-

KARASULU MUSTAFA LİKOS'UN TRABZONSPOR MACERASI (zile):

...

Fransa’da karıştığı bir suç nedeniyle beş yıl süreyle yurt dışına çıkış yasağı bulunan Karasulu Mustafa Likos, 38 yıldır şampiyonluk hasreti çektiği Trabzonspor sevdası sayesinde yurt dışına çıkış izni alabildi ve Türkiye’ye geldi.

Yargıç’a mektup yazan ve 199 yılı ile 2011 yılını anlatarak Trabzonspor sevdasından bahseden Mustafa Likos’a mahkeme heyeti olumlu yanıt verdi. Sevdalısı olduğu Bordo-Mavili takımıyla şampiyonluk hasretine son vermek için Trabzon’a giden Likos, Karasu’ya da uğramayı ihmal etmedi.

Ensar Kebap işletmecisi Nihat Erdoğan’ın davetlisi olarak Karasu’ya gelen Likos, Volkan Medya’nın da konuğu oldu. Karasu’da Nihat Erdoğan, Volkan Yıldız ve tanıdıklarıyla hasret gideren Likos, yeniden Trabzon’a dönerek takımının maçını kaçırmadı. Likos’un bu macerası, günler önce A Haber’e de konu oldu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER