Sakarya Nehri’nde şampiyonluk turu attılar

Sakarya’nın Karasu ilçesi, görülmemiş bir şampiyonluk coşkusuna sahne oldu. Cumartesi günü kısıtlamaya rağmen sokaklarda şampiyonluklarını kutlayan Beşiktaş taraftarlarının ardından Pazar günü de bir grup taraftar, Sakarya Nehri’nde teknelerle tur attı, meşale yaktı ve marş söyledi.

Sakarya Nehri’nde şampiyonluk turu attılar

-

ŞAMPİYONLUK COŞKUSUNU BÖYLE YAŞADILAR (izle):

...

Sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Beşiktaş taraftarları, Sakarya’da şampiyonluklarını kutlamıştı. Karasu’da da aynı saatlerde Yenimahalle Köprüsü üzerinde meşalelerle kutlama yapılmıştı. Karasu Yenimahalle, Pazar günü ise görülmemiş bir kutlamaya sahne oldu.

Teknelerini Beşiktaş bayraklarıyla süsleyen ve meşaleler yakarak marş söyleyen bir grup Beşiktaş taraftarı, Sakarya Nehri’nin Karadeniz’e döküldüğü yer olan Karasu Yenimahalle’de şampiyonluk turu attı. Nehir boyunca tur atan taraftarlar renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2021, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER