Yaz kursu, İstanbul gezisiyle taçlandı

Karasu Aziziye Merkez Camii yaz Kur’an kursu, düzenlenen İstanbul gezisi ile adeta taçlandı. Bir süre önce öğrenciler için şenlik havasında bir kahvaltı programı da düzenlenmişti.

Yaz kursu, İstanbul gezisiyle taçlandı


-

Yaz Kur’an kursları tarafından düzenlenen etkinlikler arasında dikkat çeken Aziziye Merkez Camii, etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Bir süre önce şenlik havasında gerçekleştirilen kahvaltı programının ardından son olarak İstanbul gezisi ile öğrenciler doyasıya eğlendi.

Aziziye Merkez Camii İmam Hatibi Ali Keskinsoy öncülüğünde düzenlenen gezide çeşitli semtlerde bulunan camiler ziyaret edildi. Öğrenciler Eyüp Sultan Camii’nde sabah namazı kılarak geziye başladı. Ardından Fatih, Süleymaniye ve Sultan Ahmet camileri gezildi. Ayasofya Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Hazreti İbrahim Camii gezildi ve akşam namazı Çamlıca Camii’nde kılınarak ziyaret son buldu.

Ali Keskinsoy, “Gezimize maddi ve manevi destek veren Göngören İlçe Müftüsü Abdulkerim Tohumcu’ya, kahvaltı ve öğle yemeğini ikramlarında bulunan ve öğrencilerimize sürpriz hediyeler hazırlayan Merter Hazreti İbrahim Camii İmam Hatibi Numan Nihat Türkan’a özel teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 19:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yakup Altıntaş
Yakup Altıntaş - 11 ay Önce

Çok güzel bir etkinlik ve çalışma. Allah razı olsun.

SIRADAKİ HABER