Yüzlerce çocuğun coşkusu salona sığmadı

Ramazan ayına özel etkinlikleriyle Ramazan sevinci ve coşkusunu çocuklara taşıyan Karasu Belediyesi yüzlerce çocuğa unutulmaz bir akşam yaşattı.

Yüzlerce çocuğun coşkusu salona sığmadı


-

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen şenlikte, palyaçolar eşliğinde oyunlar oynayıp dans ederek eğlenen çocuklar, Hacivat Karagöz ve Ateşbaz gösterileriyle unutulmaz bir akşam yaşadı.

Yoğun ilgiden dolayı iki seans halinde gerçekleştirilen Ramazan şenliğinin iki seansında da salon tam kapasite doldu. Pamuk şekeri ve patlamış mısır ikramının olduğu etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi.

“Çocuklar; siz bugünlerimizin neşesi, yarınlarımızın umudusunuz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Yaptığımız projeler, etkinlikler, konserler ve hizmetlerle her yaşa hitap etmeye çalışıyoruz. Çocukların yüzündeki bir gülümseme, ramazan ayını daha da bir anlamlı kılıyor bizim için” dedi.

“Ramazan ayına özel düzenlediğimiz etkinliklerimizle büyükten küçüğe tüm vatandaşlarımıza ramazan coşkusunu yakından hissettirmeyi amaçlıyoruz” diyen Sarı, sözlerini “Dönem içerisinde imkanlarımız doğrultusunda bu tarz etkinliklerimizi halkımızla buluşturmaya çalışacağız” diyerek tamamladı.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2022, 22:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemil aydın
cemil aydın - 6 ay Önce

32 evlerde halka açık voleybol,basketbol hatta tenis sahası bile var,futbol sahası yok.
Halka açık futbol sahası istiyoruz.

SIRADAKİ HABER