800 metrelik yola çelik bariyer

Sakarya’nın Karasu ilçesi Kızılcık - Kurudere - Darıçayırı Mahallesi grup yolunun asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol kenarına çelik bariyerler konuldu. Kızılcık-Kurudere grup yolunun 500 metrelik, Kızılcık-Darıçayırı grup yolunun ise 300 metrelik kısmında çalışmaların tamamlandığını ifade eden Muhtar Topaloğlu, Başkan Yüce’ye teşekkürlerini iletti.

800 metrelik yola çelik bariyer


-

Karasu Kızılcık - Kurudere - Darıçayırı Mahallesi’nin grup yolunda tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından sıra çelik bariyer çalışmasına geldi.

Sürücülerin can güvenliğini sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından Kızılcık - Kurudere Mahallesi grup yolunun 500 metre, Kızılcık - Darıçayırı Mahallesi grup yolunun ise 300 metrelik kısmında bariyer çalışması tamamlandı.

“Mahallem için Büyükşehir Belediyesi ile Karasu arasında dokuduğum mekiğin verimli sonuçlarını alıyoruz” diyen Kızılcık Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Halkımın en iyi hizmeti alması için var gücümüzle çalışmalara devam edeceğiz. Bu süreçte bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2021, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER