Akkum, adı gibi ak pak oldu

Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor. Akkum Mahalle Muhtarı Mustafa Sağır, mahallesinde gerçekleşen temizlik çalışmalarından ötürü Karasu Belediyesi’ne, Temizlik İşleri Müdürü Tahsin Öztürk’e ve ekibine teşekkür etti.

Akkum, adı gibi ak pak oldu


-

Karasu Belediyesi, mahalle mahalle yaptığı çalışmalarda yolları ve kaldırımları temizliyor. Akkum Mahallesi’nde yol kenarlarındaki otlar ve kaldırımlar titizlikle temizlendi, süpürge aracı ve yol yıkama aracı ile cadde ve sokaklar yıkandı.

Karasu Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirlenen program çerçevesinde ilçe genelindeki mahallelerde çalışmalarına devam ederken muhtarlar da gerçekleştirilen çalışmalardan ötürü mahalle sakinleri adına duyduklarını memnuniyeti dile getiriyor. Akkum Mahallesi Muhtarı Mustafa Sağır, mahallesinde gerçekleşen temizlik çalışmalarından ötürü temizlik ekiplerine teşekkür etti.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, temizlik çalışmalarında Sağlık Bakanlığı'nın Koronavirüs ile mücadelede kullanılmasını tebliğ ettiği temizlik malzemelerinin tercih edildiğini belirtti. Öte yandan yetkililer, çevre temizliği konusunun halk sağlığı için çok önemli bir husus olduğunu belirterek vatandaşlardan konu hakkında duyarlı olmasını rica etti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2020, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER