Bir mahalleye daha 2 bin 400 ton asfalt

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Karasu genelinde yol düzenleme, sıcak asfalt ve bakım-onarım çalışmaları devam ediyor.

Bir mahalleye daha 2 bin 400 ton asfalt


-

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Konacık Mahallesi Muhtarı Mustafa Arslan, Belediye meclis üyeleri Murat Kaçar ve Abdülkadir Şamlıoğlu ile birlikte Konacık Mahallesi’nde yaklaşık 2 bin metre uzunluğunda ve 2 bin 400 ton sıcak asfalt kullanılarak tamamlanan yol çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

“Konforlu ve modern yollar inşa ediyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Hafta içi ve hafta sonu yoğun mesai harcayarak tüm ekiplerimizle sahadayız. Altyapısından üstyapısına, çevre düzenlemesinden peyzajına kadar birçok hizmeti hayata geçiriyoruz” dedi.

“İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz” şeklinde konuşan Sarı, “Bir yandan mevcut yollarımıza yenileme ve düzenleme çalışmalarıyla konfor kazandırırken, bir yandan da çevre düzenleme çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 00:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 9 ay Önce

Sayın başkanımız bu asfalt dökülen mahallelerin tüm alt yapısı tamamlandı herhalde asfaltlandığına göre..Çünkü alt yapısı bitmeyen sokağa bir çivi bile çakmayız diyorsunuz.Doğrudur haklısınız lütfen yazlıklar bölgesi sokakların alt yapısınıda tamamlayıp ALLAH RIZASI için asfaltlayın.Geçmişin yapılmamışını size yüklemiyorum sayın başkan,lütten siz tamamlayın.BİZLERDE ALLAH KULUYUZZZZ.

SIRADAKİ HABER