Denizhan’ın yerine Özkan

Geçtiğimiz hafta Koronavirüs nedeniyle vefat eden Karasu Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Denizhan’ın boş kalan muhtarlık koltuğuna atama yapıldı. Muhtarlığa aza listesinde ilk sırada yer alan aza getirildi.

Denizhan’ın yerine Özkan


-

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Denizhan, geçtiğimiz hafta tedavi gördüğü hastanede Koronavirüs nedeniyle vefat etmişti. Denizhan’ın vefatının ardından boşta kalan muhtarlık koltuğuna Cumhur Özkan getirildi.

Aza listesinde birinci sırada yer alan Cumhur Özkan, önümüzdeki yerel seçimlere kadar 4 aza ile mahallede çalışmalarını yürütecek. 2015 Trakya Üniversitesi’nden otomotiv ve makine bölümünden mezun olan Cumhur Özkan, mahallede tarım ve hayvancılık ile uğraşıyor. Özkan, evli ve iki çocuk babası.

“Muhtarımız, büyüğümüz Abdurrahman Denizhan’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz” diyerek sözlerine başlayan Muhtar Özkan, “Muhtarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, aile ve sevenlerine sabır diliyorum” şeklinde konuştu. Özkan, muhtarlık görevini layıkıyla yerine getirmek için tüm çabayı göstereceğini belirtti.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER