Dört mahallenin grup yolları tamamlandı

Karasu’nun Ortaköy, Kurudere, Ardıçbeli ve Yenidoğan mahalleleri arasındaki grup yollarındaki asfalt çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi. Uzun süredir vatandaşın çilesi haline gelen mahalle yollarında da asfaltlama çalışması yapıldı.

Dört mahallenin grup yolları tamamlandı


-

Dört mahalleyi birleştiren grup yollarının asfaltlama çalışmaları tamamlanma noktasına geldi. Ortaköy Mahallesi Muhtarı İsmet Turan ve Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Osman Şahin, Muhtarlar Derneği Başkanı Türker Tetik ile birlikte adeta zafer pozu verdi.

Muhtar İsmet Turan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, çalışmaların tamamlanmasını mahalle sakinleri açısından “zafer” olarak nitelendirdi. Turan, “Mahallemizin tarihi boyunca çilesi olan Güneytepe rampası yaklaşık 450 metrelik asfalt çalışmasıyla kullanıma açıldı. Yağışlı havalarda araçlar çıkamıyor, çukurlar nedeniyle büyük sorun oluşturuyordu” dedi.

Mahalle sakinleri de asfalt çalışmalarını meraklı gözlerle izlerken Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı Türker Tetik de çalışmaları yakından takip etti. Mahalle muhtarları İsmet Turan, Osman Şahin, Celal İmamoğlu ve Hasan Emanet ile Başkan Türker Tetik, emeği geçen herkese teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER