Girilmedik sokak, yapılmadık yol kalmayacak

Belediye - vatandaş işbirliği çalışmaları kapsamında karasu Kızılcık Mahallesi’nde yaklaşık bir kilometrelik yola beton asfalt döküldü. Mahallelerinde yol çalışmalarının devam edeceğini belirten Muhtar Topaloğlu, “İki bölgemiz daha kaldı. İnşallah, mahallemizde girilmedik sokak, yapılmadık yol bırakmayacağız” dedi.

Girilmedik sokak, yapılmadık yol kalmayacak


-

Kızılcık Mahallesi’nde belediye - vatandaş işbirliği çalışmaları kapsamında bir kilo metreye yakın yolda beton asfalt çalışması gerçekleştirildi. Bu proje ile birlikte fındık bahçesi yollarını ve birçok sokağını beton asfalt ile buluşturan Kızılcık Mahallesi, kalan yollarında da çalışma başlatmak için kolları sıvadı.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve emeği geçenlere teşekkürlerini ileten Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Mahallemizde iki bölgemiz daha kaldı. İnşallah, oralarda da çalışmalar tamamlanınca yolu yapılmayan sokağımız kalmayacak” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 18:49


YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Arif
Ahmet Arif - 12 ay Önce

Yenimahalle yede bekleriz sayın başkan ,üvey evlat muamelesi böle görmüyoruz.Karasunun en güzel yeri rezillik içinde kaç seger başvuru yaptık hep boşuna yazıktır günahtır...

Bulent cengiz aldogan
Bulent cengiz aldogan - 8 ay Önce

Gardenya 3 siteleri önü sokaklar toz toprak bir an evvel yapilmali 33 evler akkum arasi tüm sokaklar topraktir astfaltlanmali

SIRADAKİ HABER