Karasulu muhtar, pankartla önlem aldı

Mahallesinde yaşanan ölümcül ve maddi hasarlı kazaların önüne geçmek için Karasu İhsaniye Mahallesi Muhtarı, dikkat çeken bir önlem aldı. Muhtar Özden, önlemin işe yaradığına da dikkat çekti.

Karasulu muhtar, pankartla önlem aldı

-

Karasu İhsaniye Mahallesi’nde bugüne kadar yaşanan çok sayıda kaza maddi hasarlı hatta ölümle sonuçlanmıştı. Mahalle Muhtarı Oğuz Özden, kazaların önüne geçmek için dikkat çeken bir önlem aldıklarını belirtti.

Mahallenin içinden geçen ana yolda araçların süratle seyir halinde olduğunu söyleyen Özden, “Çocuk, yaşlı veya hayvanlarımız bazen yola çıkıyor. Süratli gelen araçlara engel olmak için uzun süredir çaba gösteriyoruz” dedi.

SAYGI İSTİYORUZ

Mahalle içinde bir aydan beri geniş çaplı bir ışıklandırma çalışması sürdürdüklerini dile getiren Oğuz Özden, mahallemizin doğu girişindeki İhsaniye yazısını ışıklandırdı ve üzerine bir pankart astı. Pankartta ise “Biz, size saygı gösteriyoruz. Lütfen siz de bize saygı gösterin. Azami sürat 50 km” ifadelerine yer verildi.

İhsaniye Mahallesi Muhtarı Oğuz Özden, “Aldığımız bu basit önlem çok dikkat ve ilgi çekti. Sürücüler durup bakıyor, ışıklandırma sayesinde gece daha çok ilgi çekiyor. Önünde fotoğraf çektirenler bile oldu” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 01:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER