Limandere’den Büyükşehir’e hizmet teşekkürü

Karasu Limandere’de tamamlanan altyapı çalışmasının ardından üstyapıda çalışma yapılan bölgeler onarılıyor. Limandere Mahalle Muhtarı Sinan Erbaş, bölgede ekiplere kolaylıklar dileyerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür etti.

Limandere’den Büyükşehir’e hizmet teşekkürü


-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Karasu’nın Limandere Mahallesi’nde tamamlanan içmesuyu altyapısının ardından üstyapıda da gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tamamlanmak üzere.

Limandere’de eskiyen hatlar dolayısıyla yaşanan su kesintilerinin önüne geçmek amacıyla inşa edilen yeni içmesuyu projesi ile bölgedeki altyapıyı güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, altyapı çalışmaları sırasında bozulan yolları da onardı.

Limandere Mahallesi Muhtarı Sinan Erbaş, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür paylaşımında bulundu. Erbaş, “Bize yardımcı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye, SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan’a, SASKİ Karasu-Kocaali Müdürü Ömer Babalıoğlu ve ekinine çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2021, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER