Mahallesi için müjdeyi verdi

Karasu Kurudere, Ortaköy, Ardıçbeli ve Yenidoğan mahalleleri grup yollarında asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından yol çizgi çalışmaları da yapıldı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Kurudere Mahalle Muhtarı Hasan Emanet, v kanal projesinin de yakın zamanda başlayacağını belirtti. Muhtar Emanet, mahallesi için bir müjde de verdi.

Mahallesi için müjdeyi verdi


-

Geçtiğimiz haftalarda asfalt çalışması tamamlanan Kurudere, Ortaköy, Ardıçbeli ve Yenidoğan mahalleleri grup yollarında yol çizgi çalışmaları da tamamlandı. Yeni yüzüne kavuşan mahalle grup yolları çalışmaları hakkında açıklama yapan Kurudere Mahallesi Muhtarı Hasan Emanet, “Yol, medeniyettir. Yapılan yollarda artık bir çukur, çamur söz konusu değil. Vatandaşlarımız rahatlıkla bu yolları kullanabilecek” dedi.

“Çalışmalarda emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Yol Bakım ve Asfalt Şube Müdürlüğü başkanlarına ve ekibine teşekkür ederim” şeklinde konuşan Muhtar Emanet, Kurudere - Ardıçbeli Mahallesi arasında bulunan yola v kanalının da yakın zamanda yapılacağını belirtti. Kurudere - Adapazarı arası Limandere Mahallesi yolu üzeri minibüs hattının çıkarılacağının da müjdesini veren Muhtar Emanet, mahallelinin ilçe terminaline gitmesine gerek kalmadan Adapazarı’na belirlenecek olan yol güzergahından minibüs ile gidebileceğini belirtti.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER