Okul bahçesini elleriyle betonladılar

Karasu Kızılcık İlk ve Ortaokulu bahçesinde Okul Müdürü Davut Çakmak, okul öğretmenleri ve Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu tarafından beton zemin çalışması gerçekleştirildi. Muhtar Topaloğlu, “Her yıl akademik başarısıyla adından söz ettiren okulumuzu yeni eğitim öğretim yılına hazır hale getirmek için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Okul bahçesini elleriyle betonladılar


-

Kızılcık ilk ve Ortaokulu’nun ortak kullanım alanı olan okul bahçesinde beton zemin çalışması yapıldı. Yapılan çalışmada Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu, Okul Müdürü Davut Çakmak ve okul öğretmenleri kendileri betonu döktü ve düzeltmeyi yaptı.

Eksikliklerin giderildiği ve yenileme çalışmasının yapıldığı Kızılcık İlk ve Ortaokulu, yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerini bekliyor.

“Çocuklarımızın kaliteli ve refah düzeyi yüksek bir ortamda eğitim görmesi bizim için son derece önemli” şeklinde konuşan Muhtar Topaloğlu, “Okulumuzun ihtiyacı olan her ne var ise, elbirliğiyle yapmaya hazırız. Beton masrafımızı Yavuz Fındık üstlendi. Kendisine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2021, 19:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER