Tozdan ve çamurdan bıktık!

Karasu Hürriyet Mahallesi Muhtarı Cumhur Özkan, mahalle içi yollarının artık kullanılamaz hale geldiğini belirtti. Özkan, “Yazın tozdan, kışın çamurdan yollar kullanılamıyor. Araçlarımızda arızalara neden oluyor” diyerek yetkililere seslendi.

Tozdan ve çamurdan bıktık!


-

Yaklaşık 10 yıldır mahalle içi yollarına hiçbir bakım veya çalışma yapılmadığını söyleyen Hürriyet Mahallesi Muhtarı Cumhur Özkan, “En acil olarak mahallemizin üç kilometrelik yolumuzun yapılması gerekiyor” diye konuştu.

Bir dönem mahalle içi yollarının tamir edilmesi için kilitli parke çalışmasının da gündeme geldiğini fakat ondan da bir sonuç alınmadığını sözlerine ekleyen Özkan, “Mahalle sakinlerimiz sık sık bize şikayette bulunuyor. Yetkililerin sık sık kapısına gidiyoruz ama yanıt alamıyoruz” diye konuştu.

Mahalle içinden SASKİ’nin su borusu geçirmesiyle birlikte kötü olan yolların daha da çamurlu ve bozuk hale geldiğine de vurgu yapan Muhtar Cumhur Özkan, “Yazın tozdan, kışın çamurdan yollar kullanılamıyor. Araçlarımızda arızalara neden oluyor” diyerek yetkililere seslendi.

HÜRRİYET MAHALLESİ YOLLARI BU HALDE (izle):

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 14:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 2 yıl Önce

Sayın muhtar bey sahil yazlıklar kısmı da yıllardır aynı şekilde,Sayın Belediye Başkanımız sahile başladı inşAllah sahil projesinden sonra arkadaki yollara'da el atacaktır diye umutla bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER