Vatandaş, Emanet’ine sahip çıktı

Karasu’nun Kurudere Mahallesi’nde yapılan çalışmalar sonrası, mahalle sakinleri Muhtar Emanet’i adeta teşekkür yağmuruna tuttu.

Vatandaş, Emanet’ine sahip çıktı

-

Bir süre önce mahalle giriş ve çıkışları ile mahallenin çeşitli noktalarına güvenlik kamerası sistemi kurulan Kurudere Mahallesi’nde vatandaş rahat bir nefes almıştı. Mahalle Muhtarı Hasan Emanet’in girişimleriyle kurulan sistemin ardından Kurudere, 12 kilometrelik asfalt çalışmasından nasibini aldı.

Mahalle sınırları içerisinde kalan yaklaşık 4 kilometrelik kısmın tamamlanmasına günler kala, mahalle sakinleri Kurudere Mahallesi Muhtarı Hasan Emanet’i teşekkür yağmuruna tuttu. Mahalle sakinlerinden Erhan Kan, sosyal medya üzerinden duygularını dile getirdi.

Kan, “Karasu Kurudere Mahalle Muhtarı Hasan Emanet’e ve azalarına ne kadar teşekkür etsek az. Ama yine de yıldızlı teşekkür ediyorum kendilerine, saygılarımla” dedi. Muhtar Hasan Emanet ise, “Biz sadece hizmette aracıyız. Mahallemizin sorunlarını ilgili kurumlara iletiyor, kendi imkanlarımızla yapılacak bir şey varsa öncülük ediyoruz. Asıl teşekkürü biz, destek veren mahalle sakinlerine yapıyoruz” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER