Haftada iki gün poliklinik

Karasu basınını ziyaret eden Karasu Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Kardiyoloji Uzman Doktor Oğuzhan Bodur ile İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Murat Saraç, çalışmalar hakkında ilçe basınıyla fikir alışverişinde bulundu.

Haftada iki gün poliklinik


-

Karasu Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Kardiyoloji Uzman Doktor Oğuzhan Bodur, İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Murat Saraç ile birlikte Karasu basınını ziyaret etti. Karasu Haberleri İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi’ne de bu kapsamda bir ziyaret düzenlendi.

Bodur ve Saraç’ı, her iki kurumun imtiyaz sahipleri Nevtan Angün ve Ayşenur Elmacı , Haber Müdürü Esra Angün ve kurum temsilcileri karşıladı. Bingöl’den Karasu’ya tayin olan Başhekim Yardımcısı ve Kardiyoloji Uzman Doktor Oğuzhan Bodur, “Karasu, basın açısından zengin bir ilçe. Bunun avantajı da görülüyor” dedi. Bodur, Pazartesi ve Çarşamba günleri poliklinik hizmeti verdiğini de söyledi.

Karasu Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Murat Saraç da hastane çalışmaları hakkında Angün ve Elmacı ile görüş alışverişinde bulundu. Hastane hakkında değerlendirmelere de kulak veren Saraç’a ziyaretten dolayı teşekkür edildi.

KarasuHaberleri.com - Medine Turan'ın haberi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2021, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER