Karasu Devlet Hastanesi’nde çifte bayram

Her yıl Mayıs ayının 12’sinde kutlanan Hemşireler Günü ve 13 Mayıs’ın da Ramazan Bayramı olması nedeniyle Karasu Devlet Hastanesi’nde adeta çifte bayram yaşandı. Hastane Başhekimi Celalettin Akyol, hastane yönetimi ile sağlık personelini ziyaret etti bu önemli günlerini kutladı.

Karasu Devlet Hastanesi’nde çifte bayram

-

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Celalettin Akyol, Başhekim Yardımcısı Oğuzhan Bodur, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız ve İdari Mali Hizmetler Müdürü Nezir Mavi, Covid-19 salgını döneminde özveriyle çalışan hastane personelini görevi başında ziyaret etti.

12 Mayıs Hemşireler Günü ve 13 Mayıs Ramazan Bayramı’nın ilk günü olması nedeniyle yapılan ziyarette, fedakarca çalışan sağlık personeline teşekkür eden Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Akyol, sağlık personeline çiçek ve hediye takdiminde bulundu ve personel ile sohbet etti.

Akyol, “Sağlık çalışanları olarak hepimiz insanımıza hizmet ve hastalara şifaya vesile olmak için görevimizi yerine getiriyoruz. Bu anlamda en ön safta olan ve görevini yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımıza da tek tek teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle tüm personelimizin Ramazan Bayramı’nı da kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Hastane personeli de gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2021, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER