Karasu Devlet Hastanesi’nde dört atama daha

Karasu Devlet Hastanesi’nde dört kadroya daha atama yapıldı. 2021 yılı sonu ve 2022 yılı başı olmak üzere toplam iki doktor, bir diş hekimi ve bir de eczacı göreve başladı.

Karasu Devlet Hastanesi’nde dört atama daha


-

Aralık 2021 ile Şubat 2022 tarihleri arasında Karasu Devlet Hastanesi’ne dört atama daha gerçekleşti. Toplam iki doktor, bir diş hekimi ve bir de eczacı göreve başı yaptı ve hasta kabulüne başladı. Yeni atanan kadrolarla birlikte branşlardaki kadro sayısı ona yükseldi.

Diş hekimi Münüre Hancı, 12 Aralık 2021 itibariyle göreve başladı ve hastanedeki diş hekimi sayısı beşe yükseldi. Eczacı Fatma Dinç’in de 10 Ocak 2022’de atanmasıyla görevli eczacı sayısı iki oldu. Op.Dr. Seyyid İsa Keskinlılıç ise 7 Şubat 2022’de görev başı yaparak ortopedi ve travmatoloji polikliniğinde hasta kabulüne başladı. Buradaki doktor sayısı da ikiye yükseldi.

Bir süredir Karasu Devlet Hastanesi’nde boş olan psikiyatri kadrosu da 7 Şubat 2022’de göreve başlayan Uzm.Dr. Tugay Bilen ile hasta kabulüne başladı. Bilen, hastanedeki tek psikiyatri doktoru olarak görev yapmaya başladı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2022, 17:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saglamserpil
Saglamserpil - 7 ay Önce

Seyit İsa keskin kılıç doktorumuzun ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.İlk defa karasu Hastanesi'ne gittik,ve çok iyi bir doktora denk geldik.Allah razı olsun ,görevini layıkıyla yapan doktor...Keşke her doktor böyle olsa.Umarim görür msjmı...

Memnun kalan hasta
Memnun kalan hasta - 8 ay Önce

Ben Munure HANCI doktora gittim boyle bi doktor boyle bir ilgi hada once hic gormedim 2 yildir bir disim icin caba harciyorum ama herkes bi bahane sunup gonderdi ama bu doktor Allah yolunu bahtını acik etsin 1 saat boyunca benimle ilgilendi kimsenin yapmadigi gecistidigi disimi o yapti Allah tuttugunu bereketndirsin hep boyle işini layığıyla yapanlar gelsin parasini hak eden guler yuzlu insanlari getirin cok ama cok memnun kaldim Allah binkere razi olsun

Yüksel cilingi
Yüksel cilingi - 8 ay Önce

Kardiyolojiye neden randevu alamıyoruz
Doktor mu yok

SIRADAKİ HABER