Karasu’ya iki yeni doktor

Karasu Devlet Hastanesi’nde boş olan iki branşa iki yeni doktor ataması gerçekleştirildi. İsteğe bağlı yer değiştirme kuraları sonucu atanan iki doktorun ilçe hastanesine nefes aldırması bekleniyor.

Karasu’ya iki yeni doktor

KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Nevtan Angün’ün haberi

 

 

Sağlık Bakanlığı’nın 2020 yılı Haziran dönemi isteğe bağlı iller arası yer değiştirme kuraları açıklandı. Sakarya geneline 17 yeni doktor atanırken, Karasu’ya da 2 doktor ataması gerçekleştirildi. Ataması yapılan iki doktorun en geç bir ay içerisinde hasta kabulüne başlayacağı öğrenildi.

 

Karasu Devlet Hastanesi Başhekim ve Başhekim Yardımcısı tarafından hasta kabulü yapılan iki branşta atamanın yapılması, hastaneye adeta nefes aldırdı. Hastaneye, genel cerrahi branşında Uzman Doktor Kaan Erk ve üroloji branşında Uzman Doktor Salih Manav atandı.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Neslihan aytemiz
Neslihan aytemiz - 7 ay Önce

Genel cerrah kaan erk doktor benim babama randevu almama rağmen eka çekiyor kantahlili yapıyor ve sonucun çıkmasını beklemeden gastirolojiye gitcen diyip gönderiyor böyle bisey nasıl olur her ne olursa olsun eğer bir işlem yaptıysa onun sonucunu görmeden eve gönderemezsin ege benim babam sakarya eğitim araştırma gelmeseydi benim babam kalp kirizinden ölecekti bu nasıl duyarsızlık bu nasıl ilgisizlik eğer baksaydı o kantahliline biz hastane hastane dolaşmadan direk aju olurdu ve daha kötüsü de olabilirdi benim babam sizin lafiniza inanarak eve gidecekti benim babam evde ölecekti randevulu olmamıza rağmen nasıl bakmazsınız nasıl ilgilenmezsiniz

SIRADAKİ HABER