Üroloji doktoru göreve başladı

Karasu Devlet Hastanesi’ne bir uzman doktorun daha ataması gerçekleştirildi. Yeni atamayla birlikte Üroloji Polikliniği’nde hasta kabulüne başlandı.

Üroloji doktoru göreve başladı

-

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir sitede görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır sitelere itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

Pazartesi günleri Sakarya’dan görevlendirme ile gelen bir doktorun geçici olarak baktığı ve Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Celalettin Akyol’un hasta kabul ederek hizmet verilen Üroloji Polikliniği’ne bir uzman doktor atandı.

Op.Dr. Recep Burak Değirmentepe, 1 Nisan Perşembe günü Karasu Devlet Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. Değirmentepe’nin hastanede ameliyat da gerçekleştireceği ve ameliyat gününün yakın zamanda netlik kazanacağı öğrenildi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 20:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cem
Cem - 13 ay Önce

Mrb.op.dr.recep budak beye hekimimize çok tşk ederim muayene esnasında tebessümle şikayetleri dinleyip nokta atışı tetkikle sorunumu çözdü Allah razı olsun alanında başarılarının devamını diliyorum Allah kolaylık versin

SIRADAKİ HABER