Dikbayır: İyiler çamurla kirlenmez

İyi Parti Genel Merkezin önünde çıkan gerginlikle ilgili açıklamada bulunan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, açıklamaların yalan ve iftira olduğunu vurgulayarak, “Hukuki süreç başlatılmıştır. İyiler çamurla kirletilmez” dedi.

Dikbayır: İyiler çamurla kirlenmez


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu / Serkan OK

İyi Parti Genel Merkezine Zonguldak ilinden gelen bir grup Genel Başkan Meral Akşener ile görüşmek istediklerini iddia etti. İddiaya göre, Akşener ile görüştürülmeyen grup ile güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı. Tartışma ülke gündemine otururken, konuyla ilgili İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır açıklama yaptı.

‘HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILDI’

Dikbayır yaptığı açıklamada, “30 Eylül tarihinde Genel Merkez’imize provokasyon amacıyla Zonguldak’tan gelen 3-5 kişilik bir grubun yalan ve iftiraları görüldü. Bunlar önceden partiye üye olup, sonradan istifa eden kişiler. Söylenenlerin hepsi yalandır. Konu ile ilgili hukuku süreç başlatıldı. Darp edildiklerini söylüyorlar, darp edildiklerine yönelik bir şey var mı? Hayır. Bunlar çirkeflik yapıyorlar. Bu grup, Genel Merkez binamızın önünde bildiri okumak istemişler ama izin verilmemiş. Bu seferde genel başkanımızla görüşme yapmadıklarını söylemişler. Tamamıyla yalan, amaçları partimizi kirletmek. Biz yükseliyoruz. Doğum sancıları bunlar” dedi.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER