Fırtına ve lodosta sokakta kalanlar bize ulaşsın

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, fırtına ve lodos sebebiyle evine giremeyen, yuvasını kaybeden ve sokakta olan vatandaşlar için sosyal medyadan “Büyükşehir yanınızda” mesajı verdi.

Fırtına ve lodosta sokakta kalanlar bize ulaşsın


-

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, etkili olan fırtına ve lodosun hayatı olumsuz etkilediği İstanbul ve Sakarya için sosyal medyada paylaşımda bulundu. Başkan Yüce, fırtına sebebiyle İstanbul’da meydana gelen olaylarda hayatını kaybedenler için başsağlığı dilerken, Sakarya’da bu zor süreçte, olumsuzluklar sebebiyle evinden çıkmak zorunda kalan ve başını sokacak bir yuva arayan vatandaşlara “Biz buradayız” mesajı verdi.

SOKAKTA KALANLAR BİZE ULAŞSIN

Paylaşımda, “Şiddetli Rüzgâr ve yağmurun etkili olduğu Sakarya’da açıklamalarda bulunan Başkan Ekrem Yüce, “Öncelikle İstanbul’da fırtına nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Rabbim ülkemizi her türlü felaketten korusun. Sakarya’mızda da etkili olan fırtınada sokakta kalan vatandaşlarımız ALO 153 Çözüm Masasını arayabilirler.” ifadeleri yer aldı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2021, 17:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
asd
asd - 9 ay Önce

Sadece fırtına ve lodosta hatırlamayın o insanları! Yazık! Hem sizin sesinizi hangi internet hangi televizyon ile duyacak. Çıkın sokağa bakın bakalım kim ne halde kim evsiz diye. Milleti ayağınıza çağırıyorsunuz ya diyecek söz yok. Zihniyet olarak değişmemiz lazım.

SIRADAKİ HABER