Karadeniz sahilinde tatil başlıyor

Karadeniz’in Sakarya sahillerinde tatil Pazar gününden itibaren başlıyor. Yaz sezonunun bitmesiyle sahilde tatil dönemi başlamış olacak.

Karadeniz sahilinde tatil başlıyor

İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Karadeniz sahillerinde sürdürülen cankurtaran faaliyetlerinin bugünden (17 Eylül Pazar) itibaren sona ereceği açıklandı. Kısacası Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde yaz sezonu boyunca görev yapan cankurtaran ekiplerinin mesaisi bitiyor ve ekipler 9 ay sürecek bir tatile giriyor.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Karadeniz sahillerinde sürdürülen cankurtaran faaliyetlerinin 17 Eylül Pazar günü saat 19:00'da sona ereceği, bu tarihten sonra denize girecek olan vatandaşların bu durumu göz önünde bulundurmaları gerektiği duyuruldu.

 

 

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Müdahale Şube Müdürlüğümüze bağlı cankurtaran hizmetlerimiz Kaynarca Karaboğaz, Karasu ve Kocaali sahillerinde 10 Haziran Cumartesi gününden itibaren sürdürülmektedir. 09.00-19.00 saatleri arasında vatandaşlarımızın can güvenliklerini sağlamak için yürütülen hizmetler, 17 Eylül Pazar günü saat 19:00 itibariyle sona erecektir. Bu tarihten itibaren denize girecek olan vatandaşlarımızın bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur” denildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2017, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER