8 kilometrelik duble yol

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Sabri Aslanbay ile birlikte Taşlıgeçit ve Üçoluk mahalleleri güzergahında gerçekleşen çalışmaları yerinde inceledi.

8 kilometrelik duble yol


-

Kaynarca-Karasu arasında devam eden yol çalışmasını yerinde incelediklerini dile getiren AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Karayolları Birinci Bölge Müdürlüğü’ne bağlı yol ağındaki Taşlıgeçit ve Üçoluk mahalleleri güzergahından Resuller kavşağına kadar olan 8 kilometrelik bölüm duble yol olarak trafiğe açılacak. Bu çalışmalarımız inşallah yılsonuna kadar tamamlanıp halkımızın hizmetine sunulacak” dedi.

HER ÇALIŞMANIN TAKİBİNDEYİZ

“Karasu’muzda ve mahallelerimizde gerçekleşen her çalışmanın bilincinde ve takibinde olduğumuzun altını çizmek isterim” diyen Yavuzyiğit, “Karasu’da ve mahallerimizde başlayan ve halen devam eden asfalt, kaldırım ve yama çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Her yapılan çalışmanın önemini ve gerekliliğini gerçekleşen çalışmalarla tekrardan görüyoruz. Yapılan çalışmalar ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 00:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER