Arzuları kursaklarında kalacak!

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, emekli amiraller tarafından yayımlanan bildiriye tepki verdi. Yavuzyiğit, “AK Parti olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen 20 yıllık süreçte muhtıra, darbe ve ima yoluyla tehditlere boyun eğmedik geçit de vermedik bundan sonra da vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Arzuları kursaklarında kalacak!


-

Karasu AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Montrö Boğazlar Sözleşmesi’ne yönelik bir bildiri yayımlayan emekli amirallere yönelik açıklamada bulundu. Yavuzyiğit, “Geride bıraktığımız zamanlarda birçok alanda gurur duyduğumuz başarılarla da ülke lehine, birliğine bütünlüğüne katkı sağlayacak hiçbir açıklama yapmayan bu güruh en hassas dönemlerde de milletimizin sinir uçlarına dokunacak bildirilerden geri kalmıyor” dedi.

“Hala eski Türkiye’de kalan zihinleri birilerinin talimatlarını yerine getirme arzuları bu milletin üstün feraseti sayesinde hep kursaklarında kalacaktır” diyen Yavuzyiğit, sözlerini “Açılan soruşturmada hukuk çerçevesinde kendilerini emekli amir diye konumlandırılan bu darbe heveslilerine en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz” diyerek tamamladı.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER