Başarılı çalışmalar yapacağına inanıyoruz

AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı, görevine başlayan Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Başkan Yavuzyiğit, “500 esnafımızın teveccühüyle göreve layık görülen Emre ve yönetiminin başarılı işlere imza atacağına inanıyoruz” dedi.

Başarılı çalışmalar yapacağına inanıyoruz


-

Mart ayı başında gerçekleştirilen olağan kongreyle göreve gelen Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre ve yönetimine bir ziyaret de AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı’ndan geldi. İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve yönetimi, Emre’yi ziyaret etti, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Karasu’nun 500 esnafının teveccühüyle başkan seçilen Cihan Emre ve yönetimini kutluyoruz. Yönetimiyle birlikte, ilçemiz ve esnafımız için başarılı çalışmalar yapacağına inanıyoruz” dedi.

Esnaf Odası Başkanı Cihan Emre de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “Sadece bize oy veren değil, tüm ilçemiz esnafına layık olmak için, esnafımızla birlikte hareket ederek çalışmalar ortaya koyacağız” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER