Başkan Sarı ve AK Parti İlçe Teşkilatı, mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri; Manavpınarı, Yassıgeçit, Yuvalıdere ve Karasu (Küçük Karasu) Mahallelerini ziyaret etti. İftar programı ve sonrası mahalle sakinleriyle bir araya gelen heyet, onların taleplerine kulak verdi.

Başkan Sarı ve AK Parti İlçe Teşkilatı, mahalle ziyaretlerine devam ediyor


-

Ramazan ayı boyunca mahalle ziyaretlerine önem veren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, bu hafta Manavpınarı, Yassıgeçit, Yuvalıdere ve Karasu (Küçük Karasu) Mahallelerine ziyarette bulundu.

Başkan Sarı ve Yavuzyiğit’e Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, AK Partili Meclis Üyesi Sabri Aslanbay, Zekeriya Durmaz, Yakup Ayar, İsmet Yavuzyiğit, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

Ramazan boyunca hep sahada vatandaş ile temas halinde olduklarını belirten Başkan Hasan Yavuzyiğit, “Ramazan ayı boyunca durmaksızın her mahallemize ulaşmaya çalıştık. Ulaşmaya da devam ediyoruz. Bu hafta da dostlarla iftar yapmanın keyfini yaşadık. Teravih namazınındın sonra kahvehane ve esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Mahallelerinde bizleri ağırlayan mahalle sakinlerimize bizlere göstermiş oldukları misafirperverlik ve hoşsohbetleri için teşkilatımız adına teşekkür ederiz” dedi.

KarasuHaberleri.com

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2022, 10:10


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER