CHP ve HDP’nin olduğu yerde yokuz

Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal, yönetimiyle birlikte saha çalışmalarına başladı. Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Önal, “Başta Karasu’nun sorunları olmak üzere ulusal sorunların da çözüm yollarıyla birlikte takipçisiyiz. CHP ve HDP’nin olduğu ittifakta olmayacağız” dedi.

CHP ve HDP’nin olduğu yerde yokuz


-

Şubat ayında gerçekleştirilen kongrenin ardından mazbatalarını alarak göreve başlayan Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal ve yönetimi, saha çalışmalarına başladı. Önal ve ekibi, kendilerini il ziyaret eden partilerden biri olan Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı’na iadei ziyaret düzenledi.

Önal ve yönetimi, Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ile gençlik ve kadın kolları tarafından karşılandı. Ziyarette Karasu’nun öncelikli sorunu olan kıyı erozyonu konusunda görüş alışverişi yapıldı. Ülke gündeminin de masaya yatırıldığı ziyarette Önal, altılı ittifak ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

Başkan Osman Önal, “Ülkemiz büyük bir ekonomik buhran içerisinde. Toplumsal sıkıntılar da üst seviyeye çıkıyor. Biz, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın dediği gibi CHP ve HDP’nin olduğu ittifakta yer almayacağız. Ülkemizin sorunları ortada, çözüm yollarıyla sorunların takipçisiyiz” dedi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 23:24


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER