Cumhur İttifakı’yla 2023’ü taçlandıracağız

AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, partisinin Karasu İlçe Danışma Meclis Toplantısı’na yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı ile başarılı çalışmalar yürüttüklerine vurgu yaptı. Yavuzyiğit, “Genelde olduğu gibi Karasu’da da Cumhur İttifakı ile çalışmalarımız sürüyor. 2023’te, 2019 seçiminde olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha taçlandıracağız” dedi.

Cumhur İttifakı’yla 2023’ü taçlandıracağız


-

CUMHUR İTTİFAKI'YLA 2023'Ü TAÇLANDIRACAĞIZ (izle):

...

AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nın İlçe Danışma Meclis Toplantısında konuşan AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, 2023 seçimlerine dikkat çekerek Cumhur İttifakı’yla gerçekleştirdikleri uyumlu ve başarılı çalışmanın vurgusunu yaptı. Yavuzyiğit, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

HER TÜRLÜ SORUNU YUKARIYA TAŞIYORUZ

“İlçe Teşkilatımızın tüm birimleriyle birlikte Karasu’nun sorunlarını ilgili kurumlara aktararak çözüm ortağı olmaya gayret ediyoruz. İlettiğimiz her sorunun çözüm noktasında yardımcı olan üst kademe yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.

20 yıllık iktidar süremizde elde edilen başarılar tesadüf değildir. Türk milletinin destekleriyle yine milletimize en iyi hizmeti veriyoruz. Bu doğrultuda 2023 hedefimize ulaşarak, ülkemizin bölgemizde ve dünyada büyük bir güç olduğunu hep birlikte göreceğiz.

ZAFERİ TAÇLANDIRACAĞIZ

Genel başkanlarımız birlik ve uyum içerisinde nasıl çalışıyorsa biz de Karasu’da Cumhur İttifakı olarak ilçemizde de uyum içerisinde çalışıyoruz. 2019 yılında Cumhur İttifakı’yla elde ettiğimiz başarıyı 2023’de de elde ederek Cumhurbaşkanımız’a büyük bir destek vereceğiz ve zaferimizi taçlandıracağız”

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2022, 17:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerçekler acıtır
Gerçekler acıtır - 9 ay Önce

Bunlar halkı artık o kadar aptal yerine koyuyor ki, attıkları yalanlar şener şen'in oynadığı Ziyaaaa karakterini bile geçti. Gerçi onu da gülerek izliyorduk bunları da...
Biri domatesi sayıyla al der, diğeri et yeme der. Başkası akaryakıtımız Avrupa'dan ucuz der, bir başkası kuyruk oluyor diye ete zam yaptık der. Hizmet nerede gören var mı? Halk; et, süt, yağ, un, şeker, akaryakıt, doğalgaz, elektrik gibi günlük yiyecek ve harcamalar dışında zaruri ne ister ki? Şuan bu zaruri hiçbir şeye ulaşım kolay değil. Kendi memleketinde ailesini birkaç yılda bir tatili bırak il dışına çıkacak parayı bulamıyor.
Neyse şükür aç değiliz açıkta değiliz karnımız da doyuyor, aynı ahırdaki sarı kız gibi. O da yaşıyor ben de yaşıyorum.

SIRADAKİ HABER