Erdoğan: O yolu hemen yapın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Sultanbeyli’de 15 Temmuz şehitlerinden İhsan Yıldız’ın ailesine ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında Erdoğan “Var mı bir sıkıntınız” diye sorunca İsa Bektaş, “Kurudere yolumuz var” dedi. Erdoğan hemen “O yolu bitirin” talimatı verdi.

Erdoğan: O yolu hemen yapın

15 Temmuz şehitlerinden İhsan Yıldız’ın ailesine ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aileye bir sıkıntıları olup olmadığını sordu. Orada bulunan şehidin kayınbiraderi İsa Bektaş Karasu Kurudere’deki yol sorununu dile getirdi. Bunun üzerine Erdoğan önce Recep Uncuoğlu’nu sonra da Zeki Toçoğlu’nu aradı ve yolun bir an önce tamamlanması talimatını verdi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 Temmuz’da köprüde şehit olan Kurudereli İsa Bektaş’ın eniştesi İhsan Yıldız’ın evini ziyarette bulundu. Şehidin eşi Fatma Yıldız ve evde bulunanlarla bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ailenin bir ihtiyacı olup olmadığını sorduktan sonra şehidin evinden ayrıldı. Erdoğan’ın talimatının ardından Kurudere-Kızılcık yolunda çalışmalar başlatıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER