Her kesimi, merkezde birleşeceğiz

Karasu’ya gelerek ilçe basını görüşen ve bir dizi ziyarette bulunan Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, ilçe yönetimini oluşturmak için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Serbes, “İdeolojik anlayıştan uzak, her kesimden kişiyi merkezde birleştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Her kesimi, merkezde birleşeceğiz


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu

Nevtan Angün'ün haberi

 

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Karasu’ya gelen Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Küçük, Ar-Ge ve Bilişim Sorumlusu Başkan Yardımcısı Serkan Yemişçi ve beraberinde Arzu Albayrak ile Medya Karasu’yu ziyaret etti. Serbes ve beraberindekileri, KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu adına Nevtan Angün ve Esra Angün karşıladı. Karasu’da bir yapılanma hazırlığında olduklarını belirten İl Başkanı Ender Serbes, “İlçe yönetimlerimizi belirlemeye başladık. Bu anlamda Karasu’da da görüşmelerimiz gerçekleşiyor. Karasu da öncelikli ilçelerimiz arasında ve kuzeyde önemsediğimiz bir bölge” ifadelerini kullandı.

 

Birleştirici vizyon

 

Türkiye’nin siyaset konjonktürünün değiştiğine değinen Serbes, “İdeolojik bir siyaset anlayışıyla değil, belirleyici ve yön verici siyaset anlayışının Türkiye’de hakim olmaya başladığını görüyoruz. Gelecek Partisi olarak hem ülke genelinde hem Sakarya’mızda hem de ilçelerimizde bu anlayışla yürüyeceğiz. Her kesimden insanı din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmaksızın herkesi birleştirici misyona sahip olacağız” dedi. Ender Serbes, “Ülkemize ve milletimize fayda sağlayacak, belirleyici ve yön verici vizyona sahip, siyasette yıpranmamış, liyakat sahibi isimlerle ilçe yönetimlerimizi belirleyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 14:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Demirci
Kemal Demirci - 2 yıl Önce

Karasuʹnun biran önce kirli siyasetcilerden kurtulması gerekiyor. Acele edin seçim yaklaşıyor size çok ihtiyaç var

SIRADAKİ HABER