Hürriyet, Vali’nin samimiyet testidir

Karasu’ya gelerek Hürriyet Mahallesi’ni ziyaret eden ve taş ocağı meselesi ile alakalı vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekili Engin Özkoç, Vali Kaldırım’a bir mesaj gönderdi. Özkoç’un “Hürriyet Mahallesi, doğaya saygı gösteren Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın bir samimiyet testi olacaktır. Buraya sahip çıkmalı” sözleri dikkat çekti.

Hürriyet, Vali’nin samimiyet testidir


-

Hürriyet Mahallesi’ne yapılmak istenen taş ocağına karşı çıkan mahalle sakinlerine destek veren CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, doğaya olan hayranlığı ile bilinen Sakarya Valisi Çetin Oktay’a gönderdiği mesajla dikkatleri üzerine çekti.

Vali Kaldırım’a seslenen Özkoç, “Geldiği günden beri Sakarya’nın doğal güzelliklerini kendi sosyal medya hesabından paylaşarak tüm ülkeye duyurmaya çalışıyor. Vali’mizin Hürriyet Mahallesi gibi bir güzelliği bir taş ocağına feda etmeyeceğini düşünüyorum” diye görüş bildirdi.

EN BAŞTA ONUN KARŞI ÇIKMASI

“Başta kendisinin karşı çıkması gerekiyor” ifadeleriyle sözlerini sürdüren Özkoç, “Çünkü kendisinin duruşuyla, Hürriyet Mahallesi için alınan karar uyuşmuyor. Hürriyet Mahallesi meselesiyle bir samimiyet testinden de geçilmiş olacak. Doğaya ve ekolojik dengeye sahip çıkan biri olarak Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın en başta karşı çıkan biri olması gerekiyor” şeklinde konuştu.

ENGİN ÖZKOÇ, VALİ KALDIRIM'A BÖYLE MESAJ GÖNDERDİ (izle):

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2021, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER