İkinci büyük kongre için Karasu’dan araç kaldırılacak

Yeniden Refah Partisi’nin Pazar günü gerçekleştireceği ikinci büyük kongre için Karasu’dan araç kaldırılacak. İlçe Başkanı Osman Önal ve ilçe yönetimi, yaptıkları toplantı ile son hazırlıklarını tamamladı.

İkinci büyük kongre için Karasu’dan araç kaldırılacak


-

Yeniden Refah Partisi, 6 Kasım Pazar günü ikinci büyük olağan kongresini gerçekleştirecek. Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, kongre öncesi gerçekleştirdiği toplantı ile son hazırlıklarını tamamladı. Başkan Osman Önal, Karasu’dan araç kaldırılacağını belirtti.

İlçe Başkanı Osman Önal, “Milli Görüş’ün lideri Dr. Fatih Erbakan öncülüğünde gerçekleştirilecek olan ikinci büyük kongremize ilçe halkımız davetlidir” dedi. Önal, “5 Kasım Cumartesi günü saat 23:30’da Karasu Terminali’nden hareket etmek üzere araç kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

Sabah namazını Ankara Hacı Bayram Veli Camii’nde kılacaklarını dile getiren Osman Önal, “Namazımızı topluca eda ettikten sonra Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’na geçerek saat 09:00’da başlayacak olan kongremize katılım sağlayacağız. Karasu’dan gelmek isteyenler 0535 776 22 70 numaralı telefondan bize bildirebilir” dedi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2022, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER