İYİ Parti Karasu’da istifa

İYİ Parti Karasu İlçe Teşkilatı Kurucu Başkanı Levent Arslan, partisinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımdaki ifadeleri dikkat çekti.

İYİ Parti Karasu’da istifa


-

İYİ Parti Karasu İlçe Teşkilatı Kurucu Başkanı Levent Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı ile istifa ettiğini duyurdu. Arslan, İYİ Parti kuruculuğundan ve üyeliğinden istifasını şu ifadelerle duyurdu:

Değerli dostlarım

Bu güne kadar kurucusu olduğum İYİ Parti için çok açıklama yapmadım. Sebebi benimle yola çıkan birçok dostumdu.

Geldiğimiz noktada onca emek veren benim gibi binlerce kişi ama haksızlığa uğramış, ama koltuk için itibarsızlaştırılmış binlerce insan partiden uzaklaştırılmışken bile bekledim belki diye.

Geldiğimiz bu güne baktığımda Montro ve Lozanı savunan TÜRK Silahlı Kuvetteleri’nin değerli komutanlarına zevzek diyen bir zihniyetin altında bir Türk milliyetçisi, bir Ülkücü olarak duramayacağıma karar verdim.

İYİ Partinin kuruluşu sırasında elini değil bedenini ortaya koymuş bir kişi olarak İYİ Parti kuruculuğumdan ve üyeliğimden istifa ettiğimi siz değerli dostlarım ile paylaşmak istedim.

Önümüzdeki günlerde daha detaylı bir şekilde açıklama yapacağım.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 13:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Cilenkoglu
Murat Cilenkoglu - 1 yıl Önce

Benim merak etigim bu adam kimi savcunarak istifa etti onu pek anlayamadim yazrdimci olun bana hangi komutanlar icin bunu yapti bu 104 icinmi?? merakimi giderin lutfen ?

SIRADAKİ HABER