İYİ Partililer, Sakarya Milletvekili Dikbayır ile bayramlaştı

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakaryalı İYİ Partililerle bir araya geldi. Tek tek partililerin bayramını tebrik eden Dikbayır, kardeşçe bayramlaşılan tabloya hasret kaldıklarının vurgusunu yaptı. Yoğun katılımın gerçekleştiği bayramlaşma programında partililer, Sakarya’nın İYİ’lerle güzelleşeceğinin mesajını da verdi.

İYİ Partililer, Sakarya Milletvekili Dikbayır ile bayramlaştı


-

Ramazan Bayramı’nın ikinci günü İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakaryalı partililerle bir araya geldi. Bayramlaşma programında İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sakarya’daki ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katılım sağladı.

Sakarya’da gerçekleşen programa Karasu’dan da katılım yoğun oldu. Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Topal, yönetim kurulu üyeleri ve partililer de hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili değerlendirme yapan başkan Sarıoğlu, “Pandemi nedeniyle hasret kaldığımız bayramlaşma programını partililerle yoğun bir şekilde geçirdik. Ayrışmanın olmadığı, birleştirici gücü olan bayramların bundan sonra daha da iç içe, kardeşçe geçmesini umut ediyorum. Herkesin bayramı kutlu olsun” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2022, 22:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER