Karasu, bu konuda dikkat çekiyor

Karasu basınını ziyaret eden DEVA Partisi Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş, “Karasu, sahip olduğu basın kuruluşu sayısı ve medya gücüyle Sakarya’da dikkat çekiyor. Bu da hem ilçe hem de il için bir şanstır” diye konuştu.

Karasu, bu konuda dikkat çekiyor

-

Karasu’da ciddi bir medya gücü bulunduğunu belirten Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş, yerel basın temsilcilerini ziyaret etti. Gerçekleştirilen kongre sonrası ilk ziyaretlerini basın kuruluşlarına yapan Çatalbaş, Medya Karasu’yu da ziyaret etti.

KarasuHaberleri.com ve Öncü Karasu ortak kuruluşu olan Medya Karasu’yu ziyaret eden Çatalbaşı, Nevtan Angün, Ayşenur Elmacı ve Esra Angün karşıladı. Başkan Çatalbaş, Karasu basını ile yapılacak olan çalışmalar ve parti işleyişleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Abdullah Çatalbaş, “Karasu, sahip olduğu basın kuruluşu sayısı ve medya gücüyle Sakarya’da dikkat çekiyor. Bu da hem ilçe hem de il için bir şanstır” diyerek basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi. Kurum temsilcileri Angün ve Elmacı da, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirmeyi ihmal etmedi.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2020, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER