Karasu için bir araya geldiler

Gelecek Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Gündeme dair konuların görüşüldüğü ziyarette Karasu’ya yönelik projelere ve çalışmalar hakkında istişarede bulunuldu.

Karasu için bir araya geldiler


-

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, AK Parti İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Başkan Salim Direk’e; Kadın Kolları Başkanı Hatice Er, Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Başkan direk ve beraberindekileri; AK Parti Karasu İlçe Başkan Hasan Yavuzyiğit, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. İlk ziyaretin AK Parti İlçe Teşkilatı’na gerçekleştiği buluşmada, ülke ve ilçe gündemine dair konular konuşuldu.

Karasu ve Karasuluların geleceği için istişarede bulunduklarını ifade eden Salim Direk, “Karasu’ya yönelik ileride yapılacak prpje ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Hangi partiye mensup olursak olalım derdimiz her zaman Karasu olmalı. İlçe için birlik ve berberlik içerisinde olmalıyız. Bu anlamda Başkan Yavuzyiğit ve beraberindekilere sıcak karşılamalarından ötürü teşekkür ederiz” dedi. Yavuzyiğit ve beraberindekiler ise, ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2022, 12:32


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER