Meral Akşener, Karasu BMC arazisinde konuştu

Karasu’ya gelerek halka seslenen ve esnafı ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karasu’daki BMC teknoloji ve üretim üssü arazisini de ziyaret etti. Milletvekili Dikbayır ve İl Başkanı Kılıçaslan’dan bilgi alan Akşener, “İşte yine bir yalanla karşı karşıyayız. Bu işi sıkı takip edeceğiz. İYİ Parti iktidarında da devlet olarak bu işe el atacağız” dedi.

Meral Akşener, Karasu BMC arazisinde konuştu


-

MERAL AKŞENER, BMC KARASU ARAZİSİNDE KONUŞTU (izle):

...

Perşembe günü Karasu’ya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karasu’da temeli atılan ve geçtiğimiz hafta da sökümüne başlanarak Karasu’da yatırımdan vazgeçtiklerini belirten BMC teknoloji ve üretim üssünün söküldüğü araziyi de ziyaret etti.

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’dan bilgi alan Akşener, “10 bin kişiye verilen iş sözü ne oldu peki? Bu nasıl bir şey? Bir ilçeye, bir şehre, gençlere ve kadınlara hem iş sözü veriliyor, istihdam sağlanacak deniliyor hem de hiçbir şey söylenmeden, gerekçe gösterilmeden fabrika kaldırılıyor ve götürülüyor. Nereye götürüldüğü de belli değil?” diye konuştu.

Akşener, son olarak “Karasu’da halka seslenirken ‘Allah, bizi milletimize yalan söyleyenlerden etmesin’ demiştim. İşte yine bir yalanla karşı karşıyayız. Bu işi sıkı takip edeceğiz. İYİ Parti iktidarında da devlet olarak bu işe el atacağız” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2022, 18:45


YORUM EKLE
YORUMLAR
Harbici
Harbici - 6 ay Önce

eeee yiyen çok olunca söylemeye devam mı diyelim .?

SIRADAKİ HABER